Brigáda ve vinárně

Ahoj,

já jsem Eliška - majitelka vinárny U Dvou přátel a hledám usměvavou a komunikativní slečnu na výpomoc do vinárny.

Nemusíš mít žádnou zkušenost s obsluhováním či umět rozeznávat vína, všechno tě naučím.

Vinárna je maličká, všeho všudy má 7 stolečků, takže se moc nenaběháš. Kromě čepování vína nabízíme i studenou kuchyni, ale i to je jednoduché - nakrájet pár sýrů na prkénko, nebo nandat utopenec na talíř.

Ve vinárně jsme všichni jak jedna velká rodina - tím myslím sebe i stálé zákazníky. Po krátkém čase tě budou všichni od dveří zdravit, jako byste se neviděli týdny! :-)

Se všemi brigádnicemi jsem během dne i večera v kontaktu (nejčastěji přes fcb chat), můžeš mi napsat nebo zavolat, když něco nefunguje. Já tě budu informovat o tom, co tě na směně může čekat (např. brzy dojde Rulandské, nebo jaké máme novinky v pivech).

Směny si plánujeme společně s tvým rozvrhem měsíc dopředu. Počítám se zkouškovým i letními prázdninami, to si beru víc směn já.

CO POTŘEBUJI:

- možnost odpracovat alespoň 3 směny za týden (během letních prázdnin je to na domluvě)
Otevírací hodiny jsou PO-ČT 18:00 - 22:00, PÁ 18:00 - 23:00, SO 18:00 - 21:00. 

Když bude hodně lidí a pokud ti to nějak nenaruší plány, zůstaň se zákazníky ještě hodinku - hodinku a půl po zavíračce, než si dopijí skleničky a nevyháněj je :-) Všechny přesčasy jsou samozřejmě placené. Průměrně trvá směna 5,5 hodiny (je to průměr za měsíc březen 2019).

- mít status studenta a nemít souběžně brigádu někde jinde. Mám ráda v účetnictví pořádek, takže budeš pracovat na DPP + bude potřeba podepsat "růžový formulář".

- mít potravinářský průkaz. Když ho nemáš hned, nevadí. Až půjdeš někdy k lékaři tak ho popros o vystavení.


CO NABÍZÍM:

- mzda je 100,-Kč za hodinu splatná v hotovosti hned po směně. Odměnu si vyplácíš hned na konci tvojí směny v hotovosti z kasy. Průměrná směna trvá 5,5 hodiny tedy 550,-Kč.

- dýška jsou tvoje. Určitě tě potěší, že zákazníci vinárny jsou zvyklí dávat hezké spropitné. Průměrné spropitné za jeden večer je 407,-Kč (průměr za měsíc březen 19). 

Za jednu směnu si tedy průměrně vyděláš 957,-Kč a to je dobré, ne? :-)

- 30% slevu na veškerý sortiment a to platí jak pro konzumaci na místě tak i když si budeš chtít vzít víno s sebou.

- v práci můžeš pít víno. Ale s mírou a nemyslím tím Míru na baru. Na začátku budeš mít dokonce povinné ochutnat všechna sudová vína po doušku - někdy se může stát, že se víno v sudu zkazí a ty to musíš umět poznat.


CHTĚLA BYS VE VINÁRNĚ PRACOVAT? 

Ozvi se na vinarnaudvoupratel@gmail.com nebo napiš smsku na 723 763 844. Ozvu se všem!

Životopis posílat nemusíš, ale pokud chceš tak to určitě vadit nebude :)


Eliška